Kaymakamımız Şükrü Görücü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıldönümü nedeniyle Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen programa katıldı.
 
Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen programa; Valimiz Hasan Karahan, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 11'inci Komando Tugay Komutan Vekili Muhabere Albay Osman Gedik, Kaymakamımız Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Jandarma Konutanı  Albay Metin Düz, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Türkiye Harp Malul, Gazi, Şehit, Dul ve Yetimleri Koruma Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kuran-ı Kerim tilaveti sunuldu. Daha sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Tarih Öğretmeni Ali Çoban yaptı. Çoban’ın konuşmasının ardından Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu  ‘Harman Yeri 1915’ adlı oyun sahnelendi. Son olarak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından hediyeleri verildi.
 
Protokol üyeleri törenin ardından Bağbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile birlikte  hatıra fotoğrafı çektirdi.