Kaymakamımız Şükrü Görücü beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Neşet Koca ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şamil Temiz ile birlikte Aşağışamlı İlkokulu - Aşağışamlı Ortaokulu ve Aşağışamlı Mahallesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Kaymakamımız Şükrü Görücü ilk olarak; İlçe Jandarma Komutanı Neşet Koca ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şamil Temiz ile birlikte  Aşağışamlı İlkokulu - Aşağışamlı Ortaokulunu ziyaret etti.
 
İdareciler tarafından karşılanan Kaymakamımız, Aşağışamlı İlkokulu Müdürü Eyüp Çırpan, Aşağışamlı Ortaokulu Müdürü Halis Adaşlık  ve öğretmenlerden okullar hakkında detaylı bilgi alarak incelemelerde buludu.
 
 
 
Kaymakamımız daha sonra; Aşağışamlı Mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Aşağışamlı Mahalle Muhtarı Halil Solak ve azaları tarafından karşılanan Kaymakamımız,  Aşağışamlı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Kaymakamımız Şükrü Görücü’nün ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri sıkıntı ve taleplerini Kaymakamımıza iletme fırsatı buldular.
 
Her fırsatta ilçemiz mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Kaymakamımız Şükrü Görücü, Aşağışamlı mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini tek tek dinleyerek  not aldı.   Aşağışamlı Mahalle Muhtarı Halil Solak,  Kaymakamımız Şükrü Görücü’ye   Aşağışamlı mahallesinde yapılacak olan çalışmalar, mahallenin eksikleri, güvenlik asayiş vb. konularda  detaylı bilgi verdi.