Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Müdürü Mahmut Çiçek, öğretmenler ve Goalball takımı oyuncuları Kaymakamımız Şükrü Görücü’yü makamında ziyaret ettiler.
 
Kaymakamımız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Müdürü Mahmut Çiçek, öğretmenler ve Goalball takımı oyuncuları ile uzun süre sohbet etti.
 
Eylül ayında Finlandiya da yapılan Goalball Avrupa Şampiyonasında 2. olarak  Gümüş madalya alan Goalball Milli  Takımında  yer alan Denizli Görme Engelliler Ortaokulu oyuncularını ve  Aralık ayında Manavgat’da düzenlenen  Goalball yükselme grubu müsabakalarında yer alarak  şampiyon olan Denizli Görme Engelliler Ortaokulu öğrencilerini ve turnuva da başarılı bir performans göstererek 14-28 ocak tarihlerinde yapılacak olan milli takım kampına dahil edilen 8. Sınıf öğrencisi Berfin Altın’ı kutlayarak sporculara başarılar diledi.
 
 
Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Müdürü Mahmut Çiçek;   Merkezefendi  Belediyesi tarafından   Denizli Görme Engelliler Ortaokuluna  kazandırılmış olan spor salonunu sayesinde başarılarının arttığını ifade etti. 
 
Kaymakamımız, ziyaretin anısına Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Müdürü Mahmut Çiçek, öğretmenler ve Goalball takımı oyuncuları ile birlikte resim çekildi.