Ortak Nokta Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Melahat Kılınç, Kurum Müdürü Pınar Tıngır, Halkoyunları Öğretmeni Ali Can Dinç , öğrenciler ve velileleri,  Kaymakamımız Şükrü Görücü’yü ziyaret ettiler.
 
Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakamımız Şükrü Görücü,  Ortak Nokta Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Melahat Kılınç, Kurum Müdürü Pınar Tıngır, Halkoyunları Öğretmeni Ali Can Dinç , öğrenciler ve velilere teşekkür ederek  ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Ortak Nokta Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından kurulan Otizmli çocukların oluşturduğu folklor ekibi, yöresel kıyafetleriyle Kaymakamımız Şükrü Görücü’ye mini halkoyunları gösterisi sundular.
 
Öğrenciler ayrıca, Kaymakamımız Şükrü Görücü’ye merak ettikleri soruları sordular. Kaymakamımız, öğrencilerin sordukları soruları içtenlikle cevaplayarak  tecrübelerini ve birikimlerini aktardı.
 
Ortak Nokta Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  Kurucusu Melahat     Kılınç  “... sosyal sorumluluk projesi kapsamında  Afrin’de üstün gayretleriyle görev yapan Kahraman Mehmetçiklerimiz için velilerimiz ile birlikte  atkı ve bere örme çalışması başlatmış bulunmaktayız...” dedi.