İlçemize bağlı Resmi Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Lise müdürleri ile 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Çalışmaları görüşüldü.
 
İlk olarak; Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulunda, 8 Ağustos 2017 tarihinde İlçemize bağlı resmi Anaokul müdürleriyle 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık ve Planlama Çalışmaları görüşüldü.
 
Kaymakamımız Şükrü Görücü Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç,  İlçe Milli Eğitim Şube  Müdürü Taşkın Osman Yıldız ve Okul Müdürleri katıldı.
 
Toplantıya katılan okul müdürleri, okulların küçük çaplı tadilatlar dışında eksiklerinin bulunmadığı, okullarda yapılan çalışmalar hakkında Kaymakamımız Şükrü Görücüye bilgi vererek 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılına hazır olduklarını ifade ettiler.
 
Kaymakamımız Şükrü Görücü, Denizli Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Merkezefendi Belediyesi ile yapmış olduğu toplantılarla ilgili izlenimlerini okul müdürleriyle paylaştı. Ayrıca okullardaki güvenlik, hijyen ve temizlik konularında daha dikkatli olunmasını istedi.