Kurban Bayramı arifesinde; protokol üyeleri Çocuk Evleri ve Huzurevini ziyaret ederek buralarda kalanlar ile bayramlaştı. Ziyaretlerde küçüklerin gönüllerini, büyüklerin dualarını alan Denizli protokolü, Şehitlik ziyaretinde ise şehit mezarlarına karanfil ve gül bıraktı.
 
Bayramlaşma ziyaretlerine; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Denizli Valisi Hasan Karahan, Milletvekillleri Şahin Tin, Sema Ramazanoğlu, Denizli 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutanı Topçu Kur. Alb.Gültekin Yaralı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kaymakamımız Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Metin Düz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Protokol üyeleri ilk olarak; Asker ve Polis Şehitliklerini ayrı ayrı ziyaret etti. Şehitliklerde okunan Kur’an-ı Kerim tilavetlerinin ardından İl Müftüsünün yaptığı duaya iştirak eden protokol üyeleri Şehit mezarlarına karanfil ve gül bırakıp şehit mezarlarının başında bekleyen şehit aileleri ile bayramlaştılar.
 
Kaymakamımız Şükrü Görücü, şehitlerimizin mezarlarına karanfil ve gül bıraktı. Daha sonra şehit mezarlarının başında bekleyen şehitlerimizin aileleriyle uzun süre sohbet ederek bayramlarını kutladı.
 
Protokol üyeleri daha sonra, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çatısı altında hizmet veren Çocuk Evleri, Yetiştirme Yurdu ve Huzurevini ziyaret ettiler. ilk olarak yetiştirme yurdunda kalan çocuklarımız ziyaret edidi. Kaymakamımız Şükrü Görücü, gençlerle uzun süre  sohbet ederek bayramlarını kutladı.
 
Son olarak,  huzurevi sakinleri ile de bir araya gelindi. Kaymakamımız Şükrü Görücü,  yaşlılarımızın ellerinden öpüp bayramlarını kutladı. Kaymakamımız, Yaşlılarla uzun süre  sohbet ederek bir ihtiyaçları, bir istekleri olup olmadıklarını sordu.
 
Denizlililer Delikliçınar Meydanında Bayramlaştı
 
Denizli Valiliği'nin himayesinde tertip edilen bayramlaşma törenine çok sayıda Denizlili iştirak etti.
15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda öğle saatlerinde düzenlenen bayramlaşma programında; Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve Valimiz Hasan Karahan ile diğer protokol üyeleri, alana gelen Denizlililer ile teker teker bayramlaşırken alanda Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara irmik helvası, şeker, lokum ve bisküvi ikram edildi.